RSS
poniedziałek, 03 maja 2010

http://www.ltf.com.pl/?tryb=konkurs-miesiaca-info

Pierwsze miejsce od frontu:

Obradu Jury od zaplecza:

niedziela, 11 kwietnia 2010

Gazeta Wybiórcza i TVN prześcigały się w laniu krokodylich łez nad ofiarami katastrofy, Komorowski wygłosił orędzie, Słońce Peru poleciało na miejsce katastrofy.
Jeszcze do niedawna Wybiórcza i TVN prześcigały się w opluwaniu Prezydenta, jego współpracowników i rodziny. Częstym sekundantem w tym pluciu był Komorowski, bo o Słońcu Peru nie ma co wspominać.
Nie dalej jak tydzień temu Organ Michnika wyśmiewał się, w sposób podły i nieprzyzwoity, z Prezydenta i jego brata, za to, że opiekują się chorą matką.
TVN – wczoraj – Szkło Kontaktowe, G.Miecugow  –  Goebbels nagonki na Prezydenta, jego brata i rodzinę w ostatnich latach – Tylko czekałem jak się rozpłacze na żywo po śmierci Prezydenta. Nie rozpłakał się – scenariusz tego nie obejmował. Na kogo on teraz będzie pluł w swoim programie - straci robotę?
Wczorajszego dnia skończyła się pewna epoka.
Po żałobie nastąpi to, do czego dążyli plujacy - dyktatura tych, których przez ostatnie lata tak intensywnie wspierali.

Tagi: Kaczyński
09:17, diogenespies
Link Komentarze (7) »
piątek, 02 kwietnia 2010

Radny Godson, o którym już wspominaliśmy tutaj został specjalistą od pozyskiwania inwestorów dla Technoparku łódzkiego. Godson - dobry pseudonim, z angielska "syn Boga" (chyba jakiegoś afrykańskiego), ruszył ostro do pracy. Postanowił szukać inwestorów na portalu społecznościowym "facebook", gdzie założył konto Technoparku.

UMŁ wycenił jego pracę na 3500zł netto (oficjalnie). Nie wiemy czy dojdą do tego premie (oficjalne) za pozyskanie inwestorów... Oby Godson nie wciskał ciemnoty podatnikom, inwestorom może.

A propos wciskania ciemnoty, pamiętamy jak wciskał nam jakiś czas temu, na początku swojej kariery politycznej w Łodzi -

Radny-PO-wciska-ciemnote-Cenionemu

 

i jeszcze DiogenesPies dodaje:


Zanim Godson został radnym miał potężne kłopoty finansowe.
Po szkole, którą założył, a w której podobno jednym z przedmiotów były lekcje „samouwielbienia”, pozostały mu długi.  
Komornik zajął jego dochody a Godson oficjalnie był na utrzymaniu żony, która poza nim utrzymywała jeszcze dwójkę czy trójkę dzieciaków.
Kłopoty z komornikiem skończyły się, gdy facet został radnym.  W jakieś cztery, pięć miesięcy po objęciu stolca radnego spłacił komornika.
Jako radny zasiadał w komisji przyznającej lokale socjalne, czy coś w tym stylu.  Ktoś ze znajomych był u niego i zdał mniej więcej taką relację z rozmowy w sprawie takiego lokalu.

Godson:
- Maś rjaka? Nie maś rjaka? To bardzio źle, źe nie maś rjaka..

Czym jeszcze zasłynął Godson?
Kilka tygodni temu wziął w obronę Ormianina, który od dwudziestu lat handlował wszystkim co nielegalne w Łodzi. Według Godsona niehumanitarna jest deportacja faceta, bo właśnie urodziło mu się dziecko.
Otworzył w Łodzi Instytut Afrykański, który pewnie lokal ma przyznany przez miasto a i utrzymywany jest nie tylko ze składek Afrykanów mieszkających w Łodzi..

dp

 

 


niedziela, 28 marca 2010

Wiek, waga, uroda, włoski, orientacja, płeć - nie ważna (o ile piękna). 
Zapraszamy, samotnych, grupy, pary - w związkach formalnych i konkubinacie, modelki, amatorki, profesjonalistki, gospodynie domowe i businesswoman 
do serii zdjęć pod tytułem:
Środa Dzień Loda !

Fotooferty mile widziane.

środa, 24 marca 2010

Subiektywnie o fotografii dla początkujących...

 

Coś dla początkujących o fotografii, niedawno wystartowało.

foto.tvnpolska.pl

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 52
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28