Blog > Komentarze do wpisu

3,5 tys. za profil na facebook płaci UMŁ

Radny Godson, o którym już wspominaliśmy tutaj został specjalistą od pozyskiwania inwestorów dla Technoparku łódzkiego. Godson - dobry pseudonim, z angielska "syn Boga" (chyba jakiegoś afrykańskiego), ruszył ostro do pracy. Postanowił szukać inwestorów na portalu społecznościowym "facebook", gdzie założył konto Technoparku.

UMŁ wycenił jego pracę na 3500zł netto (oficjalnie). Nie wiemy czy dojdą do tego premie (oficjalne) za pozyskanie inwestorów... Oby Godson nie wciskał ciemnoty podatnikom, inwestorom może.

A propos wciskania ciemnoty, pamiętamy jak wciskał nam jakiś czas temu, na początku swojej kariery politycznej w Łodzi -

Radny-PO-wciska-ciemnote-Cenionemu

 

i jeszcze DiogenesPies dodaje:


Zanim Godson został radnym miał potężne kłopoty finansowe.
Po szkole, którą założył, a w której podobno jednym z przedmiotów były lekcje „samouwielbienia”, pozostały mu długi.  
Komornik zajął jego dochody a Godson oficjalnie był na utrzymaniu żony, która poza nim utrzymywała jeszcze dwójkę czy trójkę dzieciaków.
Kłopoty z komornikiem skończyły się, gdy facet został radnym.  W jakieś cztery, pięć miesięcy po objęciu stolca radnego spłacił komornika.
Jako radny zasiadał w komisji przyznającej lokale socjalne, czy coś w tym stylu.  Ktoś ze znajomych był u niego i zdał mniej więcej taką relację z rozmowy w sprawie takiego lokalu.

Godson:
- Maś rjaka? Nie maś rjaka? To bardzio źle, źe nie maś rjaka..

Czym jeszcze zasłynął Godson?
Kilka tygodni temu wziął w obronę Ormianina, który od dwudziestu lat handlował wszystkim co nielegalne w Łodzi. Według Godsona niehumanitarna jest deportacja faceta, bo właśnie urodziło mu się dziecko.
Otworzył w Łodzi Instytut Afrykański, który pewnie lokal ma przyznany przez miasto a i utrzymywany jest nie tylko ze składek Afrykanów mieszkających w Łodzi..

dp

 

 


piątek, 02 kwietnia 2010, fullframe

Polecane wpisy

Komentarze
2010/04/04 21:26:45
Dioguś i Tobie wesołych :)))
-
2010/04/13 13:46:31
Jeszcze jedna uwaga - John Godson pracował po drodze na anglistyce w WSHE. Ale z jakichś powodów przestał. Może mu nie płacili, jak to mają w zwyczaju? ;--)
-
diogenespies
2010/04/14 17:59:38
Może po prostu nie założył profilu na Fejsboku, instytucji w której pracował?